Urlop na nartach

Co roku staram się wysyłać swoje dzieci na jakieś wakacje. Stwierdziłem wraz z żoną, że warto zadbać o zdrowy odpoczynek po ciężkim roku nauki. Jednak zawsze staraliśmy się wybrać miejsce tak aby ta rozrywka była jak najbardziej rozsądna.

Wyjazd do szkółki narciarskiej 

szkółka narciarska zieleniecPewnego dnia w pracy dowiedziałem się, że nasza firma dostała zniżki na urlop w Zieleńcu. Na początku zastanawiałem się czy to dobry pomysł ale zaproponowałem całej rodzinie wspólny wyjazd na narty. Tam znajdowała się mała szkółka narciarska zieleniec. Co prawda zawsze jechaliśmy w sezonie letnim ale małe wakacje w ferie zimowe jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Tam mieliśmy rozpisany plan wyjazdu dla pracowników. Na dodatek szkółka narciarska zieleniec zaoferowała szerokie możliwości odnoście uczestnictwa w zabawach na śniegu. Mieliśmy mieć do swojej dyspozycji domki. To sprawiło, że nie mogłem doczekać się zimowego urlopu. Na dodatek to była wspaniała okazja aby nauczyć dzieci jazdy na nartach. To w przeszłości był mój ulubiony sport dlatego cieszyłem się z możliwości, które zaoferowała mi firma w której pracuję. Szkółka narciarska cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przyjeżdżało do niej na prawdę sporo turystów. Jak wszystkim wiadomo wyjazdy z całą rodzinę nie należą do tanich rzeczy i trzeba sporo w nie zainwestować. Jednak uważam, że warto wyjść gdzieś od czasu do czasu z całą swoją rodziną i cieszyć się życiem. Takie atrakcje związane ze świeżym powietrzem sprawiają, że organizm czuje się o wiele lepiej.

Cieszyłem się z tego, że mamy pojechać wszyscy na zimowy wyjazd i wspólnie spędzać czas na nartach. To było dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo mieliśmy mieć zapewnione zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie co stanowiło dla wszystkich pracowników dobrą okazję na sezonowy urlop.