Wanna wSPAniała

Nie ma na świecie kobiety, która nie marzy o chwili dla siebie i wizycie w SPA, gdy nerwy sięgają zenitu. Rzadko którą z nas jednak stać na wizytę na masażu za każdym razem, gdy życie da nam w kość, a nasz facet doprowadzi nas do ostateczności.

Hydromasaż, czyli komfort w łazience

wanna prostokątna z hydromasażemNa szczęście, producenci wanien już jakiś czas temu odkryli, że urządzenie, które sprzyja relaksowi, mogą udoskonalić w taki sposób, by jeszcze lepiej realizowało się w tych okolicznościach. Teraz wystarczy wanna prostokątna z hydromasażem, by w zaciszu swojej łazienki poczuć się jak w centrum odnowy biologicznej. Scenariusz jest następujący: do wanny sypiemy sól do kąpieli, odkręcamy kran z wodą o idealnej dla nas temperaturze, rozstawiamy zapachowe świeczki i zanurzamy się w pienistą toń wody. Kiedy nasze ciało zetknie się już z dnem wanny, na jego dnie ożywiają się wbudowane weń otwory powietrzne, uruchamiając nasze domowe jacuzzi. Dzięki otworom do wody w naszej wannie trafia ozonowane i ogrzane powietrze, które napowietrza wodę i wprawia ją w ruch. Dzięki temu wzburzona woda uderza w nasze ciało, rozluźniając napięte mięśnie i poprawiając krążenie krwi w organizmie, co wiąże się też z produkcją endorfin, nazywanych hormonem szczęścia. Są to okoliczności niezwykle sprzyjające czytaniu ulubionej książki, czy też oddawaniu się marzeniu o niebieskich migdałach. W związku z powyższym, obecność wanny z hydromasażem staje się warunkiem koniecznym do szczęśliwej i spokojnej relacji między mężczyzną i kobietą i właśnie w taki sposób należy ten zakup przedstawić naszej drugiej połówce, piękne panie!

A na wypadek, gdyby nasi drodzy panowie wysuwali argument, jakoby układ powietrznego masażu wpływał negatywnie na eksploatację wanny, nadmienić należy, że wszelkie testy udowodniły, że system w żadnym razie nie odbija się na żywotności urządzenia.