Wygodny narożnik dla całej rodziny

Od naprawdę wielu lat marzyła mi się ogromna kanapa. Pamiętam taką z dzieciństwa u babci, która w swoim wielkim salonie miała właśnie ogromną kanapę. Zawsze w niedziele po obiedzie siadaliśmy na niej całą rodziną spędzając wesoło czas. Dlatego, kiedy kupiliśmy z mężem mieszkanie od razu zaczęłam szukać dużej kanapy.

Duże narożniki galaxy d

narożnik galaxy dRok temu kupiliśmy z mężem mieszkanie posiadające sporych rozmiarów salon. Zależało mi na takim salonie ponieważ pragnęłam, aby znalazła się w nim ogromna kanapa na której moglibyśmy się rozłożyć wieczorem wraz z dzieciakami. Zależało mi jednak również na tym, aby kanapa oprócz wygody i oczywiście posiadanej funkcji spania prezentowała się nowocześnie ponieważ właśnie w takim stylu mieliśmy urządzone mieszkanie. Długo przeglądałam oferty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych internetowych, aż w końcu trafiłam na idealną kanapę narożnik galaxy d, która całkowicie spełniła moje oczekiwania, a nawet i więcej, bo jak się okazało dodatkowo posiadała specjalną szufladę do której można było schować pościel. Po rozłożeniu kanapy zajmowała ona prawie cały salon, tak ogromna była! Dla mnie to oczywiście zaleta i nawet mój ukochany, któremu na początku to rozwiązanie nie przypadło do gustu szybko się do niej przekonał, kiedy pierwszego wieczoru po zakupie mogliśmy całą rodziną ułożyć się wygodnie na kanapie i jeszcze wziąć do nas dwa duże psy, które mamy. 

Obecnie narożnik jest naszym ulubionym miejscem w domu. Często nawet na nim zasypiamy całą rodziną ponieważ jest na tyle duży, że bez problemu pomieści nawet i cztery osoby. Jestem bardzo zadowolona z jego jakości, ale przede wszystkim z materiału, jaki powleka kanapę. Mam dwa psy, więc w domu często pojawia się problem z sierścią, która na szczęście bardzo łatwo usuwa się z nowego narożnika.