Wyjazd firmowy – czyli jaki?

Coroczny wyjazd firmowy to dla wielu firm już tradycja. Jest okazją do bliższego poznania się pracowników, możliwością zacieśnienia więzi między zespołami a także nagrodą za rok ciężkiej pracy. Nic dziwnego, że coraz częściej takie wycieczki pojawią się m.in. w ogłoszeniach o pracę.

Jaka powinna być wycieczka firmowa?

wycieczki dla firmyAby wyjazd firmowy był udany, należy go dokładnie zaplanować. Wiele firm wybiera tu łączenie przyjemnego z pożytecznym. Co to oznacza? W dzień organizowane są szkolenia dla pracowników, rozdania nagród dla tych najbardziej zasłużonych, a wieczorem rozpoczyna się zabawa. Tutaj wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. Część firm  decyduje się na zwiedzanie okolicznych atrakcji połączone z np. wieczornym grille, a część stawia na klasyczną zabawę. Pierwsza opcja obejmuje np. wieczorne zwiedzanie okolicznych zabytków, przeznaczone tylko dla pracowników firmy, po którym następuje grill z kiełbaską, zlokalizowany w najbliższej okolicy. Druga opcja zaś obejmuje wiele możliwości – od zabawy np. w stylu hawajskim z open barem i pokazem specjalnych tańców po wieczór z kasynem, z pokazami barmańskimi i grami. Jednak niezależnie, czy wybierzemy opcję jeden czy dwa, warto zainteresować się, czy w wybranej przez nas okolicy funkcjonują osoby, organizujące dedykowane wycieczki dla firmy. Ich wynajęcie wiąże się  wieloma korzyściami – znają okoliczne atrakcje, podwykonawców, wiedzą, jak zabawić pracowników. Na pewno organizowały one niejeden wieczór integracyjny i zaproponują nam różne opcje do wyboru. Oszczędzi nam to wysiłku organizacyjnego i zapewni najlepszą zabawą pracownikom.

Aby zorganizować idealny wyjazd integracyjny, należy pamiętać o tym, że tak naprawdę robimy to dla naszych pracowników. To oni mają dobrze się bawić, wspominać wyjazd iw wrócić do pracy z nową energią, Jeśli zapewnimy im moc atrakcji i dobrą zabawę, na pewno będą wspominać ją długo – aż do następnego roku.