Wynająłem namiot cateringowy na urodziny

Ja to już od roku wszystkim mówiłem, że moje trzydzieste urodziny będą huczne. To był dla mnie wyjątkowy wiek i chciałem uczcić go jak najlepiej. Urodziny miałem w wakacje i dlatego zdecydowałem się na zorganizowanie zabawy na świeżym powietrzu.

Tani namiot cateringowy od sprawdzonej firmy

namioty cateringowe wynajemZnalazłem idealne miejsce na imprezę i wszystko załatwiłem. Potrzebowałem tylko namiotu, ponieważ pogoda była kapryśna a chciałem, żeby wszyscy obecni goście mieli komfortowe warunki na mojej imprezie. Zgłosiłem się do firmy, która oferowała namioty cateringowe wynajem i umówiłem się na spotkanie. Namiar na tę firmę dał mi kumpel z pracy. Uznał, że oferują najtańsze namioty cateringowe i warto z nimi podjąć współpracę. Urodziny organizowałem dla trzydziestu osób i takiej wielkości namiot mnie interesował. Zaoferowano mi namiot wraz ze stołami biesiadnymi co mnie ucieszyło, bo nie musiałem się obawiać o siedzenia dla swoich gości. Zapłaciłem zaliczkę i umówiłem się, że resztę ureguluję jak namiot cateringowy zostanie dostarczony na miejsce. Pracownicy tej firmy pojawił się w dniu moich urodzin z samego rana i wszystko sprawnie ustawili. Jedzenie zamówiłem ze sprawdzonej firmy cateringowej mojego sąsiada i dzięki temu też udało mi się zyskać na tym, bo dostałem spory rabat. Pogoda była zmienna i czasami padał deszcz tego dnia, ale to nikomu zupełnie nie przeszkadzało. Namiot sprawdził się doskonale i nikt nie zmókł. Nawet około północy były tańce i każdy bawił się u mnie na urodzinach doskonale.

Zdecydowałem, że jak będę miał czterdzieste urodziny to zorganizuję taką samą imprezę. Moim znajomym ten pomysł się spodobał i nawet Andrzej zorganizował taką samą imprezę z okazji rocznicy swojego ślubu. Wszyscy u niego też bawiliśmy się dobrze.