Wynajęłam mieszkanie w Rzeszowie!

Gdy dowiedziałam się, że będę musiała przeprowadzić się do Rzeszowa, byłam równie podekscytowana, jak wystraszona. Podekscytowana, bo zaczynałam zupełnie nowy, znacznie ciekawszy etap swojego życia. Z drugiej strony natomiast musiałam poszukać mieszkania do wynajęcia, co mnie trochę przerażało.

Wynajęcie mieszkania w Rzeszowie nie takie straszne!

wynajem mieszkania w Rzeszowie tanioMiałam złe wspomnienia związane z wynajmowaniem mieszkań. Bardzo się bałam, że historia w Rzeszowie się powtórzy. Postanowiłam więc opracować szczegółowy plan działania i trzymać się go. Rozpoczęcie poszukiwań zaplanowałam dość wcześnie. Rzeszów okazał się tak przyjaznym miastem, że teraz mogę powiedzieć nawet, że zdecydowanie za wcześnie. Nie spodziewałam się, że znajdę mieszkanie tak szybko. Wynajem mieszkania w Rzeszowie tanio, w miarę blisko centrum i w niezłym standardzie, z balkonem i oddzielną toaletą. Minimum dwa pokoje, trzema też bym nie pogardziła. Jak widzicie, moje wymagania były bardzo konkretne. Tym bardziej bałam się, że się nie uda. Na szczęście było zupełnie inaczej. Zgłosiłam się do dobrej, renomowanej agencji nieruchomości. Bardzo miły agent nieruchomości pokazał mi kilka mieszkań, które miał aktualnie w ofercie. Żadna z nich do końca mi nie odpowiadała, więc dostałam obietnicę znalezienia czegoś lepszego. Nie bardzo w to wierzyłam, ale jednak tak właśnie się stało. Moje mieszkanie jest wręcz perfekcyjne. Nie mogłabym sobie wymyślić nic lepszego.

Rynek mieszkań na wynajem w Rzeszowie ma się o wiele lepiej, niż podejrzewałam. Właściwie, ma się nawet doskonale. Szybko i bezproblemowo znalazłam swoje idealne mieszkanie. No dobrze, nie tyle ja znalazłam, bo przecież miałam w tym doskonałą pomoc. Teraz już wiem, że mój nowy, rzeszowski etap życia będzie wspaniały.