Wynajmowanie apartamentu turystom

Do Sarbinowa co roku przyjeżdżało mnóstwo turystów i okresie letnim, ale nie tylko, miejscowość ta była pełna ludzi. Miałem tam swój apartament, ale rzadko w nim mieszkałem. Większość czasu spędzałem w delegacji, albo w swoim drugim apartamencie w Warszawie.

Dobre pieniądze z wynajmowanego apartamentu

dobry apartament sarbinowoMiałem świadomość, że za wynajmowanie apartamentu turystom mógłbym sporo zarobić a lokal przynajmniej nie stałby pusty przez większość czasu. Apartament był kompleksowo urządzony i miałem świadomość, że wiele osób się nim zainteresuje i zarobię niemało. Zresztą dla turystów sporą atrakcją był taki dobry apartament Sarbinowo dawało gwarancję, że będzie tam zawsze wielu turystów, dlatego pomysł ten zdecydowałem się wdrożyć w życie. Z apartamentu zabrałem tylko swoje osobiste rzeczy. Meble i całe wyposażenie pozostawiłem do dyspozycji turystów. Ustaliłem cenę za dobę i umieściłem w internecie ofertę najmu apartamentu w Sarbinowie. Myślicie, że długo czekałem na odzew? Otóż nie. Już tego samego dnia ktoś dokonał rezerwacji a na moje konto wpłynęły pieniądze. Pierwszy turysta wynajął ode mnie apartament na weekend, ale było jeszcze przed wakacjami i wiedziałem, że apartament będę wynajmował przez cały sezon. Obliczyłem sobie, że z tego będę miał dobre pieniądze i to mi zdecydowanie odpowiadało. Apartament był zadbany i w pełni wyposażony, dlatego mogłem wołać nieco więcej za jego wynajęcie. Lokal był chętnie rezerwowany, co mnie tak naprawdę wcale nie dziwiło.

W ciągu wakacji zarobiłem tyle kasy, że nie wiedziałem co z nią zrobić. Zainteresowanie apartamentem było przez cały rok. Dlatego też postanowiłem do niego nie wracać i tylko go wynajmować. Były to stałe i pewne pieniądze, które dawały mi dodatkowe bezpieczeństwo finansowe.