Zajęłam się szyciem poduszek dekoracyjnych

 

Zawsze należałam do osób kreatywnych i większość rzeczy, które sprzedawałam w swoim sklepie internetowym były wykonywane ręczenie. Szyłam maskotki, torby filcowe i wiele innych atrakcyjnych rzeczy. Klienci często u mnie kupowali coś na zamówienie.

Spore zainteresowanie dekoracyjnymi poduszkami

poduszki dekoracyjneOstatnio jak szukałam pomysłu co by wprowadzić do sprzedaży to wpadłam na genialny pomysł. Zdecydowałam się uszyć poduszki dekoracyjne i w tym celu zaopatrzyłam się w odpowiednie materiały w jednym z moich ulubionych sklepów. Sprzedawczyni powiedziałam, że potrzebuję materiału na poduszki dekoracyjne i ona mi pomogła. Już kiedyś szyłam poduszki ale zwykłe i nawet nie brałam pod uwagę, żeby oferować ich sprzedaż. Kiedy uszyłam dwadzieścia dekoracyjnych poduszek to zdecydowałam się wystawić w swoim sklepie online na sprzedaż. Od razu zauważyłam, że było spore zainteresowanie nowym produktem i sprzedałam od razu trzy poduszki. Wiedziałam, że potrzebna była mi większa ilość materiałów, bo coś czułam, że poduszki będą schodziły jak świeże bułeczki. Miałam sporo pracy, ale chętnie to robiłam. Wiedziałam, że to jest zarobek i to nie mały. Wszystkie poduszki dekoracyjne sprzedałam w ciągu jednego tygodnia i byłam zachwycona takim wynikiem. Zaczęłam oferować więcej rodzajów takich poduszek. Wyszywałam wzory na gładkim materiale oraz naszywałam kwiaty z filcu czy innych materiałów. Świetnie się bawiłam podczas szycia tych poduszek i cieszyło mnie to zajęcie. Sobie zostawiłam dwie takie poduszki.

Później poza poduszkami wprowadziłam jeszcze czapki i rękawiczki z szalikami, które robiłam sama na drutach. Wszystkie moje ręcznie robione produkty spotkały się z bardzo pozytywną opinią klientów a to zdecydowanie nakręcało mnie do dalszego działania.

Zobacz więcej na: marina-maison.pl