Zakupy mamy i wyposażenie adr

Nasza mama postanowiła kupić sobie nowe meble do domu. Miał je przywieźć tata z jego znajomym, który ma duże auto do transportu. Jego znajomy to miły facet, zawsze nam pomaga. Włożył papier do tachografu, bo później miał jechać w dalszą trasę i ruszyli do sklepu.

Wyposażenie adr tam było

wyposażenie adrTam ładnie wszystko zapakowali. Konieczne były pasy transportowe, żeby mama się nie złościła, że coś się obtarło. Tata wziął nawet narożnik pasa transportowego, żeby mieć pewność, że nic złego się tam nie stanie. Były to dość drogie meble, dlatego trzeba było uważać. Zauważyłam, że znajomy ten dba o swoje auto. Było dokładnie wyczyszczone, aż się świeciło. Miał też wszystkie niezbędne elementy do jazdy, tanie wyposażenie adr również było na swoim miejscu. Takiemu kierowcy to nie strach powierzać swoje ważne rzeczy. Dojechali bezproblemowo, i jeszcze pomógł nam to wszystko wnosić. Mama była zadowolona, że wszystko jest, i o niczym nie zapomnieliśmy. Była wielka sofa do salonu, w odcieniu kremowym, ze skóry. Oprócz niej pasujący pod kolor fotel, i lampka do czytania. No a jak do czytania, to oczywiście stojak na książki. U nas w domu wszyscy lubią czytać, i mamy podstawowe polskie pozycje, które powinny być obowiązkowe w każdym domu. Oprócz tego były też ze dwa dywany do samego salonu. Jeden pod stół, a drugi miał stać przy drzwiach. Wnoszenie tego sprawiło nam ogromną trudność, ale patrzenie na to, jak już było gotowe, niesamowitą przyjemność. W końcu coś odnowimy. Mieliśmy bardzo stare meble, od ponad 15 lat te same. Aż mi było wstyd kogoś zapraszać, bo kot nam wszystko obdrapał, i nie wyglądało to zbyt estetycznie. Teraz będę mogła robić imprezy w tym dużym pokoju. U mnie wymieniono łóżko.

Teraz mam takie fajne, bardzo miękkie. Mama namawiała mnie na twarde, bo niby lepsze na kręgosłup, ale nie chciałam. Wole jak jest mięciutko, gdy się śpi. Tata dostał wygodny tapczan, do oglądania telewizji. A dla mamy była nowa kuchenka, by mogła gotować swoje ulubione dania. Teraz mamy już pięknie, i cieszymy się jak patrzymy na nowy wystrój.