Zalety małych żurawi

 

Żuraw to ogólnie mówiąc dźwig, zalicza się do największych maszyn wykorzystywanych na budowach. Może osiągnąć wysokość podnoszenia do około stu metrów. Czasami okazuje się, że taki żuraw przydałby się koło domu, jednak jest to za duża maszyna i za droga by tak po prostu ją sobie kupić.

Mini żurawie budowlane

mini żurawJeśli komuś potrzeba dźwigu koło domu, a oczywiście zakup dużego jest raczej niemożliwy, wówczas ludzie szukają różnego rozwiązania. Dobrym i praktycznym rozwiązaniem jest mini żuraw, którego małe rozmiary zapewniają mobilność, a także wszechstronność użycia. Natomiast jest parametry techniczne umożliwiają wykorzystanie go na różnych podłożach. Mini żurawia można wykorzystać w miejscach gdzie jest utrudniony dostęp. Mini żuraw jest napędzany elektronicznie, choć również są na rynku mini żurawie, które posiadają silnik hybrydowy. Mini żuraw cieszy się ogromna popularnością ze względu na możliwość jego wykorzystania zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Korzystając z mini żurawia zwiększamy wydajność i efektywność pracy. Mini żurawie to innowacyjne rozwiązanie dla realizacji zadań budowlanych, magazynowych, a więc załadunkowych i rozładunkowych, a także podczas innych zadań gdzie nie sprawdzą się standardowe dźwigi ze względu na swoją wielkość. Steruje się nim ze specjalnej dobrze wyposażonej kabiny, bądź ze specjalnego panelu. Mini żuraw jest bardzo łatwy w obsłudze, nie wymaga specjalnego doświadczenia.

Mini żurawie są praktycznym oraz bardzo przydatnym urządzeniem. Bardzo dużo osób decyduje się na ich zakup. Zakup mini żurawia to koszt kilkudziesięciu tysięcy do kilkuset tysięcy. Jednak jeśli jest to narzędzie naszej pracy to bardzo dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości oraz wytrzymałości mini żurawia