Zaopatrzyłem przedszkola w stoliki

Oferowałem meble biurowe, szkolne a wszystko wykonywałem z dobrej jakości materiałów. Jako producent ceniony na rynku zawsze dbałem o jakość co miało ogromny wpływ na ilość zamówień. Oferowałem tylko sprzedaż hurtową i tego trzymałem się od zawsze.

Prostokątne stoliki w przedszkolach od dobrego producenta

prostokątny stolik przedszkolnyOstatnio wprowadziłem do produkcji nowy mebel. Mój pracownik zaprojektował prostokątny stolik przedszkolny i wprowadziłem go do produkcji. Był praktyczny i wiedziałem, że takie stoliki będą zamawiane. Głównie współpracowałem ze szkołami i przedszkolami, dlatego właśnie nastawiałem się na takiego klienta. Wypuściłem w obieg katalog, w którym znajdował się ten nowy stolik. Katalogi dotarły do wszystkich przedszkoli w cały województwie i czekałem na zamówienia. Nie przeliczyłem się, bo ten nowy stolik przedszkolny od razu wszystkim się spodobał i zaczęły napływać zamówienia. Byłem dobrym producentem i ludzie wiedzieli, że warto było ze mną współpracować. Produkcja ruszyła na całego. Właściwie to prawie każde przedszkole zainteresowało się moją ofertą a ja przyjąłem wszystkie zlecenia. Stoliki oferowałem we wszystkich dostępnych kolorach i klienci mogli sobie wybierać. Zazwyczaj każdy kupował stoliki w różnych kolorach do jednego przedszkola, by było tam weselej. Dzieci uwielbiały dużo kolorów. Po miesiącu uznałem, by wprowadzić odpowiednie krzesełka do takich stolików i również zleciłem pracownikowi zaprojektowanie czegoś interesującego. Liczyłem na kolejny sukces.

Krzesełka również okazały się hitem co mnie cieszyło. Po tym czasie skupiłem się na meblach biurowych, bo klientów mi nie brakowało a i dla nich postanowiłem zacząć produkować coś wyjątkowego. Postawiłem na biurka i szafki zamykane na klucz. Pomysł się sprawdził.