Zaprezentuj się w sportowej koszulce

 

Samo bieganie w pewnym momencie przestało nam wystarczać. Wiadomo, rekreacja była najważniejsza i stała się czymś, bez czego nie potrafiliśmy sobie wyobrazić codziennego funkcjonowania. Od dłuższego czasu myśleliśmy jednak o zawiązaniu biegowego stowarzyszenia. Choćby po to, by promować naszą ulubioną dyscyplinę.

Nadruk na koszulkach ważny dla sportowca

koszulki sportowe z nadrukiemKwestie promocyjne to jeden aspekt, który nas motywował. Istotne były też praktyczne możliwości, jak na przykład organizowanie imprez sportowych czy staranie się o dotacje. Nie wykluczaliśmy ani jednego, ani drugiego. Zebraliśmy więc grupę i załatwiliśmy wszelkie formalności. A skoro oficjalnie byliśmy grupą, to chcieliśmy się zapromować. Zaczęliśmy więc od wyglądu. Strój ma duże znaczenie dla sportowców. Dzięki niemu otoczenie wie, jak nazywa się zawodnik, jaki klub czy stowarzyszenie reprezentuje czy jakie firmy pomagają akurat temu podmiotowi. Na szczęście dość szybko znaleźliśmy firmę, która oferowała koszulki sportowe z nadrukiem oraz podobny asortyment. Zrobiliśmy większe zamówienie, na początku oczywiście konsultując projekt koszulek. Zależało nam, żeby pojawiły się na nich nasze imiona, nazwa stowarzyszenia razem z logo czy nazwa miasta, które przecież reprezentujemy. Wiadomo, że zanim złożyliśmy zamówienie, wszystko dokładnie przedyskutowaliśmy. Były różne pomysły i opinie, doszliśmy jednak do konsensusu i dokonaliśmy zakupu. Dzięki temu możemy nie tylko świetnie się prezentować jako grupa, ale też komfortowo się czuć. Poza tym staliśmy się bardziej rozpoznawalni, a o to przecież także chodziło.

Wiadomo, że zaczęło się od koszulek, ale z czasem zamówiliśmy kolejne elementy garderoby, takie jak bluzy, czapki czy sportowe bandany. Dzięki nim wszyscy możemy się czuć wspólnotą biegaczy, którzy chcą zareklamować swoją dyscyplinę. I na pewno uważamy się za większych profesjonalistów.