Zwierzęta zza granicy

Coraz częściej ludzie decydują się na założenie hodowli. Wiele różnych ras psów czy też kotów daje nam wybór tego jakie zwierzęta chcemy hodować i się nimi zajmować.Niekiedy rzadsze rasy są dostępne tylko za granicą, skąd zdecydowanie znacznie trudniej je ściągnąć.

Jak tanio przewieźć zwierzę

tani przewóz zwierząt Polska-Anglia-PolskaWiększość osób, a zwłaszcza początkujących hodowców, może nie wiedzieć o tym, że istnieją specjalne firmy zajmujące się przewozem ich pupili za granicę. Wielu z nich nie kupi więc jakiegoś zwierzęcia, ponieważ będą uważali, że nie da się go ściągnąć zza granicy. Najwięcej zleceń specjalistyczne firmy mają na trasie Anglia-Polska, ze względu na to, że w Wielkiej Brytanii jest najwięcej hodowców kotów w całej europie. Żaden z nich nie zaryzykuje przewiezienia swojego pupila autokarem, tak więc najpopularniejszym środkiem transportu będzie samolot. Istnieje kilka przedsiębiorstw, które oferują stosunkowo tanie loty. Tani przewóz zwierząt Polska-Anglia-Polska jest jedną z najczęściej wybieranych ofert. Każdy kto miał kiedykolwiek do czynienia z oferowaną usługą, wie o tym, że jest dosyć bezpieczna i mało stresująca dla zwierzęcia opcja przewozu. Dostają one bowiem opiekuna, który zajmuje się nimi w czasie lotu, a następnie przekazuje zwierzę właścicielowi na lotnisku. Cena takiej usługi wynosić będzie około 150 złotych w jedną stronę. Warto więc się zastanowić, czy bardziej nie opłaciłoby się skorzystać i takiej opcji niż czekać, aż nasze wymarzone zwierze będzie dostępne do zakupu również w Polsce.

Transport zwykłym autokarem i następnie promem może być dla zwierzęcia bardzo stresujące. trzeba też wziąć pod uwagę, że każde z nich inaczej będzie znosiło tak daleką i długą podróż. Właśnie dlatego najlepszą opcją jest tani lot samolotem na trasie Anglia-Polska-Anglia.